Detal melding

Gevonden op de openabre weg Hond (andere) Ongedeerd

 25/01/2023       10:13

  • Partager le signalement :
# 3222
Datum 25/01/2023 - 10:13
Verlopen op 25/02/2023 - 10:13
Type Gevonden op de openabre weg
Soort Hond (andere)
Toestand waarin het dier zich bevindt Ongedeerd
Wat heeft u met het dier gedaan? Il est en rue, police avertie. Se dirige vers Bd Ste Beuve
Reactie
Auteur Cédric L.

Connectez-vous à votre compte utilisateur pour avoir accès aux informations de localisation.

Locatie

Verloren/gevonden dieren

Recente meldingen

Doe een gift

Help je mee het welzijn van dieren te garanderen?

Ik help!