Detal melding

Verloren door zijn eigenaar Hond (andere) Ongedeerd

 14/09/2022       12:03

  • Partager le signalement :
# 2661
Datum 14/09/2022 - 12:03
Verlopen op 01/03/2023 - 16:00
Type Verloren door zijn eigenaar
Soort Hond (andere)
Toestand waarin het dier zich bevindt Ongedeerd
Wat heeft u met het dier gedaan?
Reactie Luva was lost on a morning walk on Rue de Monastere at 8 AM close to the abbaye de la cambre park on 12 September. She is microchipped and is wearing a harness, collar which has my phone number we and was lost with the leash. She is scared of cars and people. If you see her or hear anything please call me at +32470494981.
Auteur Elina R.

Locatie

Adres Rue du Monastère, Ixelles, Belgium
Gegevens 50.82047380, 4.37292520
Acties

Verloren/gevonden dieren

Recente meldingen

Doe een gift

Help je mee het welzijn van dieren te garanderen?

Ik help!